O portalu

Do Rozwiązania to multitematyczny serwis w zupełnie nowym stylu. Choć będą w nim poruszane nieraz skomplikowane i poważne popularnonaukowe tematy, to będą one zawsze ukazywane z ciekawej strony, tak by jak najbardziej zaciekawić czytelnika – również tego młodszego.

Publikowane będą tu zarówno krótkie ciekawostki, jak i dłuższe teksty, które będą miały za zadanie szerzej opisać poruszany temat. Tematyka będzie różnorodna, a będzie można przeczytać artykuły na temat takich dziedzin, jak na przykład astronomia, architektura, technika, informatyka, fizyka, biologia czy też chemia. Zasadą jest jednak przystępny język, daleki od naukowego żargonu. Bo w końcu teksty na Do Rozwiązania mają być dla wszystkich, a nie jedynie dla pracowników prestiżowych uniwersytetów.

Do Rozwiązania będzie obecne również na głównych serwisach społecznościowych, tak aby stale utrzymywać kontakt z czytelnikami. I to właśnie tam można przesyłać sugestie autorom albo zgłaszać sprawy, które – zdaniem czytelników – powinny być poruszane. Zapraszamy więc do czytania, ale i do kontaktu!