Człowiek i styl

Jak odświeżyć swoją szafę na lato?

Jak odświeżyć swoją szafę na lato?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato jest tuż za rogiem i nadszedł czas, aby odświeżyć swoją szafę. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje na plaży, czy po prostu chcesz wyglądać fajnie w pracy, te wskazówki pomogą Ci przygotować się na lato z hukiem!

1. Zacznij od planu

Najpierw zdecyduj, co chcesz nosić latem. Czy są jakieś specjalne wydarzenia, na które potrzebujesz stroju? Czy są pewne miejsca, do których często chodzisz w tym sezonie? Zapisz je wszystkie, aby nie zapomnieć o niczym ważnym. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać strój na każdy dzień. Ułatwi Ci to mieszanie i dopasowywanie różnych części garderoby, więc nie musisz się martwić, co założyć za każdym razem.

2. Pozbądź się ubrań, które nie pasują do Twojego stylu

Nie trzymaj tych rzeczy, bo są wygodne lub dlatego, że były drogie – jeśli nie pasują już dobrze lub nie pasują do Twojego wyglądu, to czas pozwolić im odejść! Pozbycie się wszystkich tych rzeczy sprawi, że zrobi się miejsce na nowe. Jeśli nie jesteś pewien, jak mieszać i dopasowywać swoje ubrania, nie martw się. Możesz użyć Google po kilka wskazówek, aby zacząć.

3. Przejrzyj swoją szafę

Zobacz, czy są jakieś elementy, których brakuje w Twojej garderobie, ale które można by dodać, aby stworzyć bardziej kompletny wygląd (na przykład, może potrzebujesz lniane spódnice maxi). Jeśli jeszcze niczego nie brakuje w Twojej szafie, to prawdopodobnie jest dobrze jak jest – ale jeśli czegoś brakuje, to spróbuj zrobić kilka zakupów, aby wypełnić te luki w Twojej szafie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*