Nieruchomości i budownictwo

Co mobilny dom posiada w standardzie?

Co mobilny dom posiada w standardzie?

test

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilka lat temu dom kojarzyła nam się ze stałym miejscem, do którego chętnie wraca się z dalekich podróży. A co jeśli moglibyśmy zabrać dom ze sobą nawet w najdalsze zakątki kraju czy Europy? Z myślą o takim rozwiązaniu powstały projekty domów mobilnych. Nie są to już jedynie niewielkie i zwykle ciasne samochody kempingowe, a bogato wyposażone domy, które mogą przemieszczać się razem z nami.

Jak wygląda dom mobilny?

Rozmiar domów mobilnych zwykle waha się od około 30 do nawet blisko stu metrów kwadratowych. Nie posiadają one stałych fundamentów, więc jeśli z czasem postanowimy zmienić miejsce zamieszkania, wystarczy taki dom przetransportować.
Na stronie http://www.miccomobilehomes.com/pl/ możemy znaleźć różne gotowe projekty domów. Firma tworzy również większe domy modułowe oraz realizuje projekty według indywidualnych zleceń. W każdym takim domu znajduje się łazienka, kuchnia lub aneks, salon i wybrana przez nas liczba sypialni.

Jeśli mamy takie życzenie, w skład domu może wchodzić również taras. Domki, mimo że mobilne, są w pełni ocieplone, a co za tym idzie, całoroczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamieszkać w jednym z nich na stałe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*