Człowiek i styl

Jak ubrać się na początek roku szkolnego? Najlepsze porady

Jak ubrać się na początek roku szkolnego? Najlepsze porady
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zaczyna się rok szkolny, łatwo jest być przytłoczonym nową rutyną i wszystkimi zmianami, które się z nią wiążą. Pierwszy dzień jest zawsze trochę stresujący, ponieważ próbujesz dowiedzieć się, gdzie wszystko jest i jak działa nowy plan zajęć.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy nauczycielem, są pewne okresy w roku, kiedy po prostu tak fajnie jest się ubrać i pokazać swój styl. A jeśli zaczynasz szkołę lub studia w jesieni, to jest to zdecydowanie jeden z tych czasów.

Jak zadbać o styl do szkoły?

  • Zachowaj prostotę. Nie musisz być fashionistką ani wydawać mnóstwa pieniędzy, aby wyglądać świetnie pierwszego dnia szkoły. Kiedy próbujesz rano wyjść za drzwi, skup się na prostych strojach, które łatwo skompletować. Jeśli masz problem ze znalezieniem czegoś, co się sprawdzi, spróbuj połączyć koszulę w jednolitym kolorze z dżinsami lub khaki, a następnie dodaj akcesoria, takie jak szaliki lub paski, aby nadać każdemu strojowi trochę osobowości. Projektant John Richmond tworzy właśnie takie akcesoria.
  • Wybierz wygodne buty. Chcesz buty, które będą wystarczająco wygodne do chodzenia przez cały dzień, nie powodując pęcherzy lub sprawiając, że twoje stopy poczują się zmęczone po zaledwie kilku minutach noszenia ich wokół kampusu. Buty wykonane ze skóry lub zamszu mogą nie być najlepszym wyborem dla tego typu środowiska, ponieważ mają tendencję do łatwego brudzenia się przy regularnym kontakcie z brudem lub wodą. Jeśli to możliwe, wybierz buty wykonane z materiałów, które są wodoodporne, więc nie będą się brudzić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*