Mieszkanie

Jak urządzić pokój małemu piłkarzowi?

Jak urządzić pokój małemu piłkarzowi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy rodzic powinien wiedzieć, że warto wspierać zainteresowania dziecka na każdym etapie jego życia. Możliwość rozwijania swojej pasji ma rewelacyjny wpływ na rozwój dziecka i sprzyja osiąganiu przez nie sukcesów. Zainteresowania dziecka powinno mieć swoje odbicie w jego pokoiku, czyli miejscu, gdzie spędza ono najwięcej czasu. Jeżeli nasze dziecko jest zapalonym fanem piłki nożnej, a nawet samemu uprawia ten sport, zdecydowanie powinniśmy wykorzystać ten fakt i urządzić jego pokój w stylu piłkarskim. Wystarczy kilka gadżetów np. pufa w kształcie piłki, aby nadać wnętrzu sportowy klimat i wprawić małego piłkarza w euforię.

Piłkarskie dodatki do dziecięcego pokoju

W pokoju małego sportowca doskonale sprawdzą się dodatki nawiązujące do piłki nożnej, np. dywan we wzór boiska piłkarskiego. Jeżeli dziecko jest fanem jakiejś konkretnej drużyny piłkarskiej można pokusić się o zakup pościeli i poduszek w barwach klubowych lub z logo klubu. Na ścianach świetnie będą prezentować się plakaty z wizerunkiem ulubionej piłkarskiej gwiazdy np. Roberta Lewandowskiego. Fanem piłki pufy można się stać nie tylko ze względu na ich oryginalny wygląd, ale przede wszystkim wygodę. Są idealne na odpoczynek po wyczerpującym meczu.

Nie możemy zapomnieć o specjalnej gablocie lub półce na zdobyte trofea, puchary i medale, którymi mały piłkarz będzie mógł się pochwalić wszystkim odwiedzającym. Posiadanie takiego miejsca w swoim pokoju będzie dla dziecka źródłem dumy oraz wzmocni jego poczucie własnej wartości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*