Biznes i usługi

Jakie gadżety używane na co dzień są wielofunkcyjne?

Jakie gadżety używane na co dzień są wielofunkcyjne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy myślimy o gadżetach, które są wielofunkcyjne, pierwszym, co przychodzi na myśl są przede wszystkim telefony komórkowe. Posiadają one szereg udogodnień sprawiających, że nasze życie staje się łatwiejsze. Istnieją też jednak mniejsze akcesoria ułatwiające codzienną pracę w biurze. Należą do nich na przykład pendrive’y. Jeszcze kilka lat temu były uznawane za cud techniki, a ich cena była wysoka, dlatego nie każdy mógł sobie pozwolić na posiadanie przenośnej pamięci USB.

Na szczęście od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dziś pendrive’y są nie tylko stosunkowo tanie, ale przede wszystkim bardzo uniwersalne. Dużą popularnością cieszą się na przykład pendrive plast-alu. Ich nazwa pochodzi od tego, że są wykonane z aluminium i plastiku, czemu zawdzięczają swoją wszechstronność. Są bowiem nie tylko lekkie, ale też idealne do wykonywania z nich różnych kształtów, jak samochody, czy inne „zabawki”. Z tego powodu firmy często zamawiają dla siebie pendrive jako gadżet reklamowy, który później można odsprzedać, bądź po prostu sprezentować klientowi.

Jak wykorzystać gadżet w promocji firmy?

Małe gadżety pełnią zatem nie tylko funkcję użytkową, ale też reklamową. Można sobie bez trudu wyobrazić firmę transportową, która oferuje w promocji swoim klientom małe samochodziki, rzecz jasna w postaci pamięci USB. Pomysłów na wykorzystanie takich przedmiotów może być mnóstwo, a marketingowców ogranicza tylko ich kreatywność. W najprostszej wersji promocyjnej świetnie sprawdzi się zwykły pendrive z logo firmy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*