Człowiek i styl

Jakie nagrody za przepracowane lata można podarować pracownikom?

Jakie nagrody za przepracowane lata można podarować pracownikom?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o nagradzanie pracowników za przepracowane lata, istnieje wiele opcji, z których można wybierać. Jednym z najlepszych sposobów nagradzania pracowników jest podarowanie im prezentu, który mogą wykorzystać i pielęgnować przez wiele lat.

Oto kilka pomysłów na to, jakie nagrody za przepracowane lata można wręczyć:

Karty podarunkowe

Karta podarunkowa lub e-gift card to jeden z najpopularniejszych sposobów nagradzania pracowników, którzy osiągnęli kamień milowy, taki jak pięć lub 10 lat pracy. Istnieje wiele różnych rodzajów kart podarunkowych, takich jak detaliczne, restauracyjne i podróżnicze. Najlepszą częścią tego typu nagrody jest to, że pozwala pracownikowi wybrać swoją własną nagrodę zamiast wybierać coś dla nich. Niektóre firmy decydują się na wręczenie gotówki zamiast karty podarunkowej, ponieważ jest to dla nich łatwiejsze, ale jeśli chcesz, aby Twój pracownik czuł się wyjątkowo, to jest to doskonały wybór.

Darowizny na cele charytatywne

Innym świetnym sposobem na nagrodzenie pracownika, który osiągnął kamień milowy, jest przekazanie pieniędzy na cele charytatywne w imieniu pracownika, dzięki czemu może on poczuć się dobrze i jednocześnie pomóc potrzebującym. Ten rodzaj nagrody pokaże Twoim pracownikom, jak wiele dla nich znaczą.

Statuetka z grawerem

Jeśli chcesz dać swoim pracownikom coś, co mogą zachować na zawsze, rozważ zdobycie dla nich statuetki z grawerem. Taką statuetkę można zaliczyć pod ekskluzywne prezenty biznesowe, które dostają tylko wyróżnione osoby za przepracowanie sporej ilości lat. To pokaże im, jak bardzo doceniasz wszystko, co robią dla Twojej firmy. Statuetka może być spersonalizowana z imieniem i nazwiskiem pracownika i będzie wspaniałym dodatkiem do jego biura lub domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*