Człowiek i styl

Kapelusz na ślub – czy to dobry wybór?

Kapelusz na ślub – czy to dobry wybór?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele pań bardzo często zastanawia się, w jakim stylu urządzić wesele i jaka suknia będzie dla nich odpowiednia. Tymczasem okazuje się, że równie trudnym wyborem jest dobranie ozdób do włosów, które nie tylko podkreślą powagę uroczystości, ale jednocześnie będą stanowić doskonałe uzupełnienie ślubnej stylizacji. Klasycznym i zgodnym z tradycją akcesorium jest oczywiście welon, ale czy musi być jedynym?

Współczesne panny młode i ich wyjątkowe dodatki ślubne

Obecnie wiele pań decyduje się na odejście od tradycji i śmiało zastępuje klasyczne welony rozmaitymi, nowoczesnymi akcesoriami, takimi jak niezwykle modne fascynatory z woalką albo nawet kapelusze ślubne. Choć mogłoby się wydawać, że graniczy to z przesadą, to właśnie takie dodatki z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Pasują nie tylko do długich, zwiewnych sukienek, ale również do zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientkach kombinezonów ślubnych albo zestawów spodni i eleganckich koszul.

Takie komplety świetnie wpasowują się w atmosferę ślubu cywilnego i mogą być noszone przez panie w każdym wieku. Alternatywą dla nich są nieco mniejsze, wspomniane fascynatory, czyli niewielkie kapelusiki i opaski z woalką i dodatkowymi aplikacjami, takie jak https://allure.com.pl/na-czarno, które można śmiało zestawiać ze wszystkimi odcieniami sukien ślubnych albo nowoczesnych kombinezonów. Świetnie podkreślają rysy twarzy i maskują drobne niedoskonałości. Kapelusze damskie to zatem doskonały wybór na ślub, który dodaje charakteru każdej współczesnej i przede wszystkim modnej pannie młodej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*