Człowiek i styl

Kreatywnie skonstruowane zegarki, które wzbogacą Twoją stylizację

Kreatywnie skonstruowane zegarki, które wzbogacą Twoją stylizację
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zegarek to nie zawsze musi być klasyka, a jeśli już, to również ona może być podana w nowoczesnej odsłonie. Dlatego decydując się na jakiś czasomierz, powinniśmy wcześniej zastanowić się, czy chcemy postawić na ofertę bardziej stonowaną, czy może wręcz przeciwnie – na coś bogato zdobionego i wyróżniającego się z tłumu. W tym drugim wypadku na pewno zwrócimy na siebie uwagę, a codzienna stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru, który trudno osiągnąć przy okazji tradycyjnych zegarków.

Piękne wzornictwo i stylistyka

Pierwsza propozycja jest przeznaczona przede wszystkim dla kobiet, bowiem chodzi o zegarki Olivia Burton. Jeśli przyjrzymy się im dokładnie to od razu zobaczymy, że są one nietuzinkowe. Firma stara się, żeby tarcze jej zegarków wyglądały wyjątkowo i zdobi je na różne sposoby, tworząc z nich sztukę imitującą trzy wymiary. Wiodącymi wzorami są kwiaty i pszczoły, ale w ofercie znajdziemy również bardziej stonowane propozycje. Całość została podana w typowo kobiecych kolorach, co na pewno spodoba się każdej pani,

Przechodząc do zegarków bliższych męskiej (ale damskie modele też znajdziemy) części świata, warto poznać rozwiązania marki Zeppelin. Są to zegarki, jak sama nazwa wskazuje, wzorowane na historycznych sterowcach. Chociaż na pierwszy rzut oka wydają się wyglądać dosyć klasycznie, to wyróżnia je niezwykła symetria tarczy i dodatkowych funkcji, a także to, że każdy w jakiś sposób różni się od innego. Można przekonać się o tym na własne oczy, wchodząc na stronę https://happytime.com.pl/zeppelin.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*