Człowiek i styl

Najlepsze stylizacje włosów na weselny wieczór

Najlepsze stylizacje włosów na weselny wieczór
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania, gdy przygotowujesz się do dnia ślubu jest to, że chcesz wyglądać i czuć się absolutnie najlepiej. Patrząc wstecz na swoje zdjęcia ślubne, chcesz być w stanie powiedzieć, że byłeś szczęśliwy na każdym zdjęciu i że byłeś wygodny z tym, co wybrałeś do noszenia. Ważne jest, więc to by zrobił to najlepszy fryzjer, gdyż chcemy mieć zrobioną perfekcyjną stylizację i ułożenie włosów.

Jeśli planujesz upiąć włosy, oto kilka najpopularniejszych fryzur ślubnych:

Opaska do włosów z lokami

Jest to świetny styl dla tych, którzy chcą, aby ich włosy poza twarzą, ale nadal mają elegancki wygląd. Loki mogą być wykonane albo przez kręcenie całej głowy lub sekcję części włosów i kręcenie ich indywidualnie. 

Dwupasmowy twist

Jest to świetny sposób, aby utrzymać włosy z dala od twarzy, ale nadal mieć elegancki wygląd. Jest łatwy do zrobienia i może być wykonany w dowolnym stylu.

Warkocze

Warkocze to klasyczny wybór dla panien młodych z długimi lub średniej długości włosami. Wyglądają elegancko i ponadczasowo, dlatego doskonale nadają się na śluby o każdej porze roku. Plecione fryzury ślubne wyglądają szczególnie pięknie, gdy są ozdobione kwiatami lub błyskotkami.

Warkocz pół góra pół dół

Ta fryzura jest idealna dla kobiet, które chcą zaczesać włosy do tyłu, ale nadal pokazać swoją twarz. Warkocz pół góra pól dół wygląda świetnie z każdą sukienką i może być wykonany w kilka minut! Najlepiej sprawdzi się, jeśli masz naturalnie kręcone lub falowane włosy, ponieważ dzięki temu fryzura będzie się bardziej wyróżniać na tle prostych włosów.

Upięcia

Upięcia to kolejny klasyczny wybór dla Panien Młodych o długich lub średniej długości włosach. Doskonale sprawdzają się na oficjalnych weselach, ale także na tych nieformalnych, jak również na weselach letnich i zimowych, ponieważ wyglądają świetnie z każdym rodzajem sukni, od balowych po kombinezony i wszystko pomiędzy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*