Człowiek i styl

Największe różnice między tradycyjnymi a elektronicznymi papierosami

Największe różnice między tradycyjnymi a elektronicznymi papierosami
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielu palaczy rozważało przejście z tradycyjnych papierosów na elektryczne, a w trakcie tych rozważań próbowało wymienić wszystkie za i przeciw, jakie mogą się kryć za podjęciem owej decyzji. Oczywiście obydwie opcje mają swoje plusy i minusy, ale papieros elektryczny wysuwa się tutaj na prowadzenie. Przede wszystkim nie jest tak szkodliwy dla zdrowia, jak tradycyjna forma palenia, a ponadto zwykle wychodzi również taniej, co pozwala podreperować nasz budżet. Pamiętajmy jednak, że palenie szkodzi i powinniśmy je rzucić, w czym może pomóc olejek CBD.

Tradycja kontra nowoczesność

Tytoń w papierosach normalnych zawiera wiele substancji rakotwórczych i szkodzących zdrowiu, czego para wodna, którą wdychamy w przypadku e-papierosa, jest pozbawiona. Nie znaczy to, że e-papieros zupełnie nie szkodzi zdrowiu, ale robi to na pewno w dużo mniejszym stopniu, niż swój bardziej wiekowy kolega. Poza tym wkłady z nikotyną do elektrycznych papierosów wystarczą nam na zwykle na dłużej, niż tradycyjna paczka, a ponadto są dobrym pretekstem, żeby stopniowo rzucać palenie, gdyż mamy możliwość kupna takich z mniejszą ilością nikotyny lub zupełnie jej pozbawionych.

Jedno, czego nie mają e-papierosy, to klasa. Tradycyjny papieros wciąż wygląda dużo lepiej, niż nowy odpowiednik, a możliwość odpalenia go zapalniczką jest wyjątkowo przyjemnym uczuciem. Wielu ludzi pozostaje przy tradycji właśnie z tego powodu. Jeśli znamy kogoś takiego, albo sami jesteśmy tą osobą, możemy sprezentować sobie lub komuś modną i wygodną zapalniczkę. Wiele modeli znajdziemy tu: https://vaporshop.pl/pl/35-zapalniczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*