Człowiek i styl

Niezadowalający efekt makijażu permanentnego – co można zrobić?

Niezadowalający efekt makijażu permanentnego – co można zrobić?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety wprost pokochały makijaż permanentny. I trudno się temu dziwić. Pozwala on na podkreślenie naturalnej urody, jest efektowny, a przy tym minimalizuje konieczność wykonywania codziennego make-upu. Permanentne brwi, kreski na powiekach czy makijaż ust to ogromne ułatwienie, jednak wiąże się też z ryzykiem. Pozostają bowiem na skórze przez ok. 2 lata. Co, jeśli efekt takiego makijażu nie jest najlepszy?

Korekta – zmiana kształtu i koloru

Najlepszym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji byłoby znalezienie profesjonalnej kosmetyczki, która używa dobrej jakości preparatów i posiada odpowiednie doświadczenie. Może się bowiem zdarzyć, że kolor makijażu jest źle dobrany (np. za ciemne brwi lub zbyt czerwone usta) czy też kształt kompletnie nie pasuje do urody danej osoby. W takim przypadku, warto poszukać specjalistki, która podejmie się poprawy takiego nieudanego makijażu. Dobrym wyborem będzie choćby miejsce, które znajdziemy na stronie https://www.martafusiarz.com/makijaz-permanentny/korekta/. Dzięki temu, makijaż zyska zupełnie inny wygląd, zgodny z oczekiwaniami.

Trwałe usunięcie makijażu permanentnego

Może się zdarzyć, że po wykonaniu trwałego makijażu, okaże się, że kobieta źle się w nim czuje. Trudno wówczas czekać dwa lata na to, żeby wchłonął się w sposób naturalny. Co można zrobić? Jedynym wyjściem jest usunięcie takiego makijażu. Całe szczęście, jest to możliwe do zrobienia, lecz tu także lepiej nie ryzykować, tylko od razu udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, który stosuje skuteczne i przy tym delikatne preparaty (nie zawierające w swoim składzie silnych, podrażniających kwasów). Dokładny czas i sposób usunięcia są zaś zazwyczaj ustalane indywidualnie i zależą od typu makijażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*