Czas wolny

Nowoczesne kostki do układania

Nowoczesne kostki do układania
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Układanie kostki to ciekawa rozrywka, która z powodzeniem może rozwijać zarówno sprawność manualną, jak i umiejętność logicznego myślenia. Choć wydawać by się mogło, że jest to jedynie prosta zabawa dla dzieci, istnieją fani kostek, którzy potrafią układać je nawet w kilka sekund. Aby dojść do takiej perfekcji potrzeba oczywiście sporej praktyki, jednak swoją przygodę z tym wspaniałym hobby można zacząć już od zakupu zwykłej kostki i nauki kilku podstawowych algorytmów. Obecnie dostępnych jest wiele nowoczesnych modeli, jednak nie wszystkie sprawdzą się tak samo dobrze w rękach osoby początkującej.

Jak wybrać odpowiednią kostkę do układania?

Dla osób początkujących zwykle najlepiej sprawdza się klasyczna kostka shengshou. Dość łatwo można nauczyć się na niej podstaw i zacząć ustanawiać swoje pierwsze rekordy czasowe. Ważne jest, aby wybrać model dość dobrej jakości, który umożliwi komfortowe użytkowanie, gdyż tanie kostki przez swoją niską jakość wykonania mogą co najwyżej zniechęcić do dalszego treningu. Na nieco bardziej zaawansowanym poziomie można pokusić się o wybór droższej kostki, która umożliwi stosowanie zaawansowanych technik znacznie skracających czas układania. Dobrą metodą na rozwinięcie swoich umiejętności może być także spróbowanie swoich sił w układaniu nowoczesnych kostek o niestandardowych kształtach lub wielkości ścian.

Szeroki wybór kostek można znaleźć na https://speedcube.pl/249-qiyi. Strona oferuje rozmaite modele, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno początkujący, jak i zaawansowani speedcuberzy. O jakość tych  produktów martwić się nie trzeba, gdyż zostały już przetestowane przez wielu użytkowników na różnym etapie wtajemniczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*