Mieszkanie

Nowoczesne stoły i stoliki – jaki model wybrać?

Nowoczesne stoły i stoliki – jaki model wybrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stoły i stoliki są ważnym, wręcz niezbędnym wyposażeniem większości pomieszczeń. Większości z nas kojarzą się jednak z prostymi w kształcie i mocno przewidywalnym meblami. Co zrobić więc w sytuacji, gdy zależy nam na wnętrzu nowoczesnym i oryginalnym. W naszym artykule postaramy się przedstawić kilka inspiracji. Zapraszamy do lektury.

Piękny stolik – nie tylko drewniany

Coraz silniej zaznaczającym się trendem we współczesnym dekoratorstwie oraz wzornictwie jest wykorzystywanie oryginalnym materiałów. Doskonałym przykładem mogą być stoliki metalowe. Pomimo innego niż drewno materiału, mogą one stanowić świetne uzupełnienie zarówno wnętrz klasycznych, jak i tych zaprojektowanych całkowicie nowocześnie. Co warte zaznaczenia, takie dość rzadko spotykane stoliki metalowe mogą w każdym wnętrzu stworzyć niepowtarzalny, wyrażający charakter właściciela klimat.

Nowoczesny, lecz klasyczny – stół w stylu francuskim

Przygotowaliśmy również inspirację dla osób kochających klasykę, ale poszukujących jej nieco nowocześniejszego wydania. Takim ciekawym oraz niebanalnym mariażem może być w stylu francuskim stół. Mebel mimo swojego klasycznego wyglądu, wzbogacony nieco nowocześniejszymi dodatkami może stanowić oryginalny i niespotykany element wyposażenia wnętrza.

Podsumowując, stoły i stoliki nie muszą być nudne. Możemy bawić się zarówno ich formą, jak i materiałem, z którego są wykonane. Stwarza to szansę na wybranie niepowtarzalnych elementów wyposażenia, które sprawią, że nasze wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*