Czas wolny

Wyjazd za granicę – jak sprawnie i szybko dotrzeć do miejsca docelowego?

Wyjazd za granicę – jak sprawnie i szybko dotrzeć do miejsca docelowego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliża się pora urlopów. Wakacje to także czas, kiedy różne grupy robotników sezonowych, w tym studenci wybierają się do pracy na Zachód. Warto zawczasu zorganizować sobie odpowiedni transport, aby dotrzeć na miejsce bezpiecznie i szybko. Bez niepotrzebnych przesiadek, a przy tym możliwie niedrogo.

Opcje podróży z województwa lubuskiego

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy Zielona Góra odznacza się bogatą ofertą. Pewnym mankamentem jest brak lotniska na terenie miasta. Rekompensują to jednak przewoźnicy, którzy zapewniają dojazd do portów w Poznaniu, Berlinie oraz we Wrocławiu. Dzięki temu można dotrzeć wygodnie i w porę na zaplanowany lot do dowolnego miejsca na świecie. Inaczej niż np. w przypadku autokarów rejsowych, godzinę wyjazdu można dopasować do indywidualnych potrzeb. Pozwala to uniknąć sytuacji, kiedy nocuje się na lotnisku, gdyż nie ma się czym dojechać na lot o 6 rano. Nie trzeba również ponosić wygórowanych opłat parkingowych, które kasują lotniska.

Bezpośrednio do celu

Zaletą transportu spersonalizowanego jest również niewielka liczba pasażerów. Maksymalnie do 8 osób plus kierowca. Znacznie ogranicza to ryzyko zarażenia się. Umożliwia także podróżowanie wyłącznie w grupie znajomych. Przy tym można liczyć na spore udogodnienia, postoje na żądanie, dużą przestrzeń bagażową, a nawet możliwość zainstalowania w samochodzie fotelika dla dziecka. Jest to więc jedna z najwygodniejszych form przejazdu bezpośrednio do Niemiec, Czech, Austrii czy Francji. Tego typu transport międzynarodowy Zielona Góra zapewnia już od ponad 10 lat. Kierowcy odznaczają się więc gigantycznym doświadczeniem i pełną znajomością tras.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*