Człowiek i styl

Zabezpiecz smartfon na wakacjach

Zabezpiecz smartfon na wakacjach
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Telefon na wakacjach powinien być odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią, piaskiem i niesprzyjającą aurą. Wyjeżdżając na urlop pamiętajmy, że nasz telefon musi mieć specjalne, najlepiej wodoodporne etui.

Etui dla Nokii

Takie jest etui na telefon Nokia. Odznacza się bardzo wysoką wodoodpornością. Ma specjalne zamykanie, przez co woda nie dostaje się do środka. W miejscu, gdzie wkładamy telefon, zastosowano wysoko wodoszczelne zakładki z gumy, dzięki czemu nie ma szczeliny, do której dotarłaby woda.

Cały materiał etui oprócz uszczelek jest przezroczysty, przez co możemy bez przeszkód korzystać z telefonu. Dobrze przylega do ekranu, dlatego można wybierać numer, czy robić zdjęcia, nawet pod wodą! Etui chroni także przed dostaniem się wody pod uszczelki telefonu oraz przed piaskiem. Można łatwo wyciągnąć telefon dzięki wygodnemu zapięciu na górze etui.

Etui do Motoroli

Podobną wodoszczelnością i dodatkowymi funkcjami odznacza się etui wodoodporne do Motoroli. Etui to jest bardzo przydatne, zwłaszcza na dłuższe wyprawy oraz na plażę. Można nosić je na szyi. Posiada również bardzo wygodny rzep, dzięki któremu etui można przyczepić do ramienia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wolne ręce i używają telefonu podczas biegania. by liczyć swój dystans albo słuchać muzyki.

Etui łatwo odpina się na górze. Zmieści również nasze pieniądze i dokumenty. To idealny pomysł na zabezpieczenie telefonu przed zalaniem, czy piaskiem. Dzięki niemu wykonamy również piękne zdjęcia pod wodą. Świetny pomysł na zabezpieczenie również naszych cennych przedmiotów i dokumentów.Jest ono dostępne na https://funnycase.pl/produkty/15-motorola.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*