Czas wolny

3 pomysły na spędzenie weekendu dla fanów adrenaliny

3 pomysły na spędzenie weekendu dla fanów adrenaliny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli lubisz wyzwania oraz nie masz planów na nadchodzące weekendy to jesteś we właściwym miejscu.  Pora zerwać z rutyną, lato to zdecydowanie nie czas na nudę. Dolny Śląsk ma w swojej ofercie wiele niesztampowych atrakcji. Poniżej przedstawiamy trzy ciekawe i nietuzinkowe propozycje, na spędzenie weekendu, jeśli jesteś fanem adrenaliny.

Skok ze spadochronem

Skok w tandemie to coś, co każdy miłośnik adrenaliny musi zaliczyć chociaż raz. Wyjątkowe widoki, niesamowite emocje i wspomnienia, które zostaną z Tobą na długo. By skoczyć ze spadochronem nie trzeba wcale bardzo oddalać się od stolicy województwa. Na lotnisku w Szymanowie, mniej niż 15 kilometrów od centrum Wrocławia, swoją siedzibę ma Skydive Wrocław. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę pod tym adresem możesz zapoznać się z ofertą https://www.skokwtandemie.pl/.

Spływy kajakowe

Dolny Śląsk zapewnia wspaniałe warunki dla osób, które chciałby poczuć adrenalinę przy aktywnościach wodnych. Urokliwy spływ po Odrze z widokami to ciekawa perspektywa, jednak osobom szukających mocniejszych wrażeń zdecydowanie polecamy spływy Nysą Kłodzką. Trasa przebiega przez kręte doliny oraz Malowniczy Przełom Bardzki. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście koniecznie dopiszcie to do listy atrakcji do zaliczenia.

Parki linowe

Ostatnia propozycja to wycieczka do Parku Linowego. To idealna opcja dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek oraz dreszczyk adrenaliny. Jest to świetna atrakcja zarówno dla osób samotnie poszukujących przygody, jak i dla całej rodziny. Trasy dopasowane poziomem trudności sprawią, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*