Technologie & IT

Aparaty fotograficzne dla wymagających

Aparaty fotograficzne dla wymagających
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fotografia to jedna z prężniej rozwijających się dziedzin. Co roku na rynku pojawiają się nowe, coraz bardziej ulepszane modele aparatów, których zadaniem jest nie tylko uprzyjemnienie oraz usprawnienie robienia zdjęć, ale także spełnienie oczekiwań zawodowych fotografów.

Marki, które wiodą prym

Jedną z popularniejszych firm, której sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników fotografowania, jest Canon. Marka ta od wielu lat tworzy profesjonalne urządzenia, z bardzo dobrej jakości obiektywem. Jeżeli zależy nam na bardzo ostrych, wyraźnych obrazach, warto nabyć aparat cyfrowy Canon EOS 5D Mark IV / Body. Co ciekawe, można nim nie tylko robić zdjęcia, ale także nagrywać filmy w rozdzielczości 4K. Aparat posiada monitor o przekątnej 3,2″ z antyodblaskową powłoką. Oprócz tego, sprzęt umożliwia tworzenie zdjęć z szybką 7 klatek na sekundę. 30 megapikselowa matryca wyróżnia się dużą czułością nawet w warunkach pozbawionych dobrego światła. 

Innym godnym polecenia urządzeniem jest aparat cyfrowy Sony A7 Mark III Body. Pozwala on na wykonywanie 10 klatek na sekundę w bardzo dobrej jakości. Model ten posiada również czujnik światła i śledzenie pozycji oka. W aparacie znajduje się też niwelujący szumy procesor BIONZ X, hybrydowy autofokus 4D. Ponadto, urządzenie ma wbudowane wifi oraz daje możliwość połączenia go m.in. z laptopem za pośrednictwem Bluetooth. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych aparatów na rynku, umożliwiający wykonywanie ostrych zdjęć w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*