Mieszkanie

Jak stworzyć wnętrze w stylu industrialnym – wskazówki

Jak stworzyć wnętrze w stylu industrialnym – wskazówki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy nietuzinkowych projektów aranżacyjnych mają do dyspozycji sporo interesujących produktów, które można wykorzystać w domowych wnętrzach. W asortymencie uwagę przyciągają oryginalne meble, ale także niebanalne materiały wykończeniowe i dekoracyjne. Wszystkie te elementy wyposażenia można dostosować do oczekiwań użytkowników. Wygodę można oczywiście połączyć z atrakcyjnym efektem wizualnym.

Atrakcyjne aranżacje w nowoczesnym stylu

Jednym z popularnych trendów wnętrzarskich jest styl industrialny. Takie aranżacje nawiązują do klimatu wielkich miast, przemysłu i fabryk. Pomieszczenia loftowe są przestronne, funkcjonalne i stonowane pod względem dekoracji. Charakterystycznym akcentem jest zestawienie drewna z metalem, czego dobrym przykładem mogą być gustowne stoły industrialne dostępne na stronie  https://hdfurniture.pl/kategoria-produktu/stoly-industrialne/. Takie meble są niezwykle wytrzymałe, a na dodatek nierzadko wyróżniają się unikalną formą.

W pomieszczeniach loftowych, często od razu przykuwają uwagę efektowne i kreatywnie wykonane regały oraz witryny. Wiele osób decyduje się także na pojemne komody, w których można swobodnie pomieścić wiele przydatnych na co dzień rzeczy. Bardzo oryginalnie prezentują się także konsole i stoliki na metalowym stelażu. We wnętrzach industrialnych dominuje lite drewno, a ściany wykończone są w pastelowych kolorach lub odcieniach bieli. Ważnym elementem wyposażenia industrialnych wnętrz jest także oświetlenie – np. designerskie żarówki w oryginalnej oprawie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*