Technologie & IT

Jakie słuchawki wybrać?

Jakie słuchawki wybrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiednich słuchawek nie jest problematyczna tylko dla audiofila dla którego muzyka to coś więcej niż tylko dźwięk. Odpowiedni sprzęt pozwoli nam zadbać o słuch, dostarczy nam lepszej jakości dźwięku, a co za tym idzie – odbiór muzyki będzie dla nas znacznie przyjemniejszy i bogatszy. Jakie słuchawki będą idealne?

Słuchawki douszne

Z pewnością te słuchawki są najbardziej mobilne, gdyż zajmują mało miejsca, nie połamiemy ich, jak może to mieć miejsce podczas korzystania z dużych słuchawek nausznych. Słuchawki Razer douszne są często wybierane i używane do biegania czy do uprawiania innych sportów.

Słuchawki nauszne otwarte

Są to słuchawki, które ze względu na swoją budowę trudniej przenosić, ale za to mają bogatsze brzmienie basu. Różnią się one od swoich bliskich krewnych – słuchawek zamkniętych – tym, że nie izolują tak dobrze otoczenia, ale w zamian mniejsze ciśnienie jest wytwarzane podczas słuchania muzyki, co sprawia, że są zdrowsze i lepiej się nadają do długich sesji słuchania piosenek.

Słuchawki nauszne zamknięte

Idealne słuchawki, aby się totalnie odciąć od zewnętrznego świata i zatopić się w muzycznej ekstazie. Już samych słuchawek Razer wartych uwagi jest sporo. Z racji swojej budowy mają bogaty bas oraz dobrą przestrzenność. Idealne słuchawki dla osób zakochanych w muzyce.

Co wybrać?

Wszystko zależy od naszych preferencji. Jeśli potrzebujemy słuchawek do biegania, to najlepsze będą douszne, dla audiofila nauszne zamknięte a słuchawki nauszne otwarte będą idealne dla tych, którzy lubią dobrą jakość muzyki wraz ze świadomością otoczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • babecky 23.07.2018

    Jak do domu to nauszne otwarte lepszego nie ma wyboru, można w nich siedzieć godzinami. Sam się szarpnąłem i wziałem hd700 sennheiser + już potrzebny był dac ale wartoooo! Na dwór mam zamknięte bezprzewodowe Lamax Elity fajne wygodne i nie są za duze więc nawet teraz latem moge w nich pomykać bez grzania w łeb