Człowiek i styl

Jakimi sposobami można bardziej spersonalizować swoje obuwie?

Jakimi sposobami można bardziej spersonalizować swoje obuwie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedyś służyły tylko i wyłącznie do ochrony stóp przed wilgocią czy zimnem. Dzisiaj obuwie często staje się naszym spersonalizowanym atrybutem. Buty to dla wielu kobiet towar prawie, że kolekcjonerski, ale panowie również niekiedy mają do nich sentyment. Poczynając od uroczych dziecięcych botków do poważnych mokasynów, buty to element naszego wizerunku i wyraz charakteru. Czasami jednak jesteśmy nienasyceni wrażeń i chcielibyśmy jeszcze bardziej wyrazić siebie poprzez swoje obuwie. Jednak w jaki sposób to zrobić? Jakimi sposobami bardziej spersonalizować swoje obuwie? 

Kreatywne droga DIY

Kiedy stare wytarte trampki nie wyglądają już modnie i zachęcająco pora coś z tym zrobić! Kreatywne rozwiązania zawsze są na topie dlatego warto puścić wodzę wyobraźni. Jednak w jaki sposób dokonać customizacji swoich butów? Customizacja to inaczej personalizacja, która może opierać się np. na zmianie koloru obuwia lub tworzeniu na nim niepowtarzalnych wzorów. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie własna fantazja i umiejętności artystyczne. Jeżeli malowanie nie jest naszą mocną stroną możemy spersonalizować nasze obuwie na zasadzie decoupage. Dobrym pomysłem będzie także użycie ćwieków lub brokatu. 

Farby do customizacji

Personalizacja obuwia wymaga oczywiście odpowiednich narzędzi, a konkretnie dobrze sprofilowanych farb. Muszą być one wysokiej jakości, ale także w przystępnej cenie. Farby, które są wyjątkowo odporne, trwałe i intensywne możemy znaleźć np. pod adresem https://multirenowacja.pl/angelus-acrylic-leather-paint-1oz-farba-do-skor.html. Jest wiele dróg personalizacji obuwia jednak nie ulega wątpliwości, że aby uzyskać odpowiedni efekt potrzebujemy wysokiej jakości produktów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*