Kawiarnia – jakie wyposażenie kuchni jest potrzebne do startu biznesu?

Jeśli rozważasz założenie własnej kawiarni, być może zastanawiasz się, jakie wyposażenie kawiarni jest potrzebne do rozpoczęcia działalności. Oto, czego będziesz potrzebował, aby zacząć:

Ekspres do kawy

Nie można mieć kawy bez ekspresu do kawy! Rodzaj ekspresu do kawy, który wybierzesz, zależy od rodzaju kawiarni, którą chcesz. Jeśli chcesz zrobić drip kawy, a następnie kupić ekspres do kawy drip. Jeśli chcesz zrobić espresso, a następnie kupić ekspres do kawy.

Młynek

Młynek służy do mielenia ziaren na proszek, aby można je było zaparzyć w ekspresie. Dzięki temu do każdej filiżanki kawy trafia idealna ilość fusów.

Spieniacz do mleka

Spieniacz do mleka służy do mieszania mleka z kawą. Jest to niezbędny element wyposażenia każdej kawiarni. Komercyjny ekspres do kawy Komercyjne ekspresy do kawy są przeznaczone do użytku w dużych ilościach. Mogą przygotować do dziesięciu filiżanek kawy za jednym razem, więc są idealne do ruchliwych kawiarni i restauracji.

Maszyna

To jest, gdzie zmielone ziarna są mieszane z gorącą wodą i ciśnienia pary w celu wytworzenia pysznego napoju, że wszyscy wiemy tak dobrze. Wybór odpowiedniego urządzenia dla Twojej kawiarni zależy od tego, jak dużej ilości kawy spodziewasz się każdego dnia i jaki styl obsługi chcesz zaoferować (np. fast-casual lub quick service).

Parownica do mleka

Gotowanie mleka do napojów takich jak latte i cappuccino może być trudne, jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu. Będziesz potrzebował parowaru, który będzie podgrzewać mleko szybko i wykorzystywał stałą ilość ciśnienia, aby stworzyć idealną piankę. Będziesz również potrzebował sposobu na przechowywanie mleka i używanie go w ciągu dnia, więc upewnij się, że Twój ekspres ma miejsce do przechowywania ekstra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =