Człowiek i styl

Obrączki ślubne – czy warto postawić na klasykę?

Obrączki ślubne – czy warto postawić na klasykę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla wielu osób dzień ślubu z ukochaną drugą połówką jest jednym z najpiękniejszych, a na pewno jednym z najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Warto zadbać o to, by ślubna biżuteria państwa młodych była równie piękna i wyjątkowa oraz przywodziła swoim właścicielom na myśl wspomnienia tego wspaniałego czasu wypełnionego celebracją miłości dwojga ludzi.

Wyjątkowość obrączkom może zapewnić spersonalizowany grawer z datą zaślubin czy imieniem życiowego partnera lub partnerki, jednak zagwozdką dla wielu par pozostaje wybór samej formy biżuterii. Przy bogactwie dostępnych obecnie modeli obrączek – od klasycznych, prostych form wykonanego ze złota krążka, przez biżuterię złożoną z kilku połączonych obręczy, aż po niepowtarzalne propozycje ażurowe lub z fantazyjnym wzorem – dokonanie wyboru może sprawić nie lada wyzwanie. Warto postawić na wyjątkowe, ekstrawaganckie formy, a może jednak lepszym wyborem będzie wierność ponadczasowej klasyce?

Złoto żółte lub białe, lśniące lub w macie

Trzeba przyznać – na korzyść propozycji biżuterii ślubnej czerpiących z klasycznego wzornictwa – że wierne tradycyjnej formie wzory są niewątpliwie ponadczasowe. Niezależnie od trendów w nowoczesnym złotnictwie, klasyczna forma obrączek zawsze będzie ceniona. Warto wziąć pod uwagę także uniwersalność – proste obrączki z żółtego czy białego złota, urozmaicone ewentualnie delikatnie lśniącymi krawędziami lub drobnym brylantem, będą pasowały do każdego innego rodzaju biżuterii oraz do każdej stylizacji, zarówno codziennej, jak i eleganckiej, wyszukanej kreacji na szczególne okazje. Dodatkowym ukłonem w stronę klasyki może być wysoki połysk wybranego modelu obrączek, z kolei satynowy mat nada tradycyjnej formie świeżości i nowoczesnego sznytu.

Za pośrednictwem https://www.geselle.pl/obraczki-slubne/styl/klasyczny każda para znajdzie swój idealny komplet obrączek utrzymanych w ponadczasowej, klasycznej konwencji czerpiącej zarówno z tradycyjnego złotniczego kunsztu, jak i nowoczesnego wzornictwa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*