Człowiek i styl

Szklane bombki jako nietuzinkowy prezent

Szklane bombki jako nietuzinkowy prezent
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnim czasie szklane bombki świąteczne znów przeżywają swój renesans i wracają do łask. Są także doceniane przez designerów i dekoratorów wnętrz. Zostały one na nowo odkryte przez konsumentów, którzy zachwycają się nimi i tymi ozdobami chcą dekorować swoje choinki. Choć są bardziej kruche i delikatne niż te wykonane z tworzywa, cieszą oko swoimi zazwyczaj ręcznie malowanymi wzorami.

Bombka jako prezent

Od kilku lat coraz częściej w wielu rodzinach panuje zwyczaj kupowania dzieciom co roku na święta w ramach prezentu szklanej, przepięknie ozdobionej bombki. To nietuzinkowy i wyjątkowy pomysł na podarek, który sprawi, że idąc w dorosłość, pociechy będą miały swój własny zestaw bombek. Będą mogły powiesić je na swojej choince, wspominając dzieciństwo i Boże Narodzenie w domu rodzinnym. Taka pamiątka z pewnością sprawi także wiele radości w momencie obdarowania, ale także po latach.

Dla kogo?

Szklaną bombkę możemy też podarować starszym, dorosłym osobom. Wbrew pozorom taki upominek nie jest zarezerwowany tylko dla najmłodszych, bo ucieszą się z niego również osoby dojrzałe – dzięki takiemu prezentowi można odkryć na nowo swoje wewnętrzne dziecko. 

Jaką bombkę kupić?

Jeśli zastanawiamy się, jak wzór szklanej ozdoby podarować najbliższym, warto wybrać ten najbardziej popularny jakim są bombki mikołaje. Z pewnością wywołają w obdarowanym pozytywne uczucia, przecież Mikołaj tak dobrze wszystkim znany, jest też bardzo lubiany i kojarzy się z prezentami oraz świątecznym czasem spędzonym w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*