Mieszkanie

Urządzamy pokój młodzieżowy

Urządzamy pokój młodzieżowy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przychodzi czas, gdy dziecko dorasta i wchodzi w kolejny etap życia. To moment, w którym traci zainteresowanie kreskówkami i zabawkami, a zaczyna kształtować swoje docelowe pasje. Jest to także chwila transformacji pokoju dziecięcego, która jest swojego rodzaju przypieczętowaniem zmian. Pierwszym etapem powinna być rozmowa z młodym dorosłym na temat oczekiwań, ponieważ zazwyczaj nastolatek chce mieć duży wpływ na projekt nowego pokoju. Meble do pokoju młodzieżowego cechuje maksymalna funkcjonalność i minimalizm w wykonaniu. Na czym należy się skupić, planując nowy wystrój?

Dorosłość na wyciągnięcie ręki

Na początek konieczne jest określenie stanu ścian. Jeśli pokryte są dziecięcymi motywami lub kolorowymi tapetami, trzeba zaproponować alternatywę w postaci fotografii wielkoformatowych lub stonowanego koloru. Oświetlenie jest równie ważne. Wystarczy główne światło na suficie i lampka do nauki. Poprzednie umeblowanie znajdujące się w pokoju może być w dobrym stanie. Warto przeznaczyć je na cele charytatywne.

Nowe wyposażenie to przede wszystkim biurko do pracy, praktyczne regały na książki i bibeloty oraz miejsce do spania. Ciekawą propozycją są modne łóżka tapicerowane, które nadają się nie tylko do sypialni, ale także do pokoju młodego człowieka. Taki zakup sprawdzi się na lata. Świetne produkty można zamówić na https://mebleikar.pl/pl/c/Lozka-Tapicerowane/298, gdzie znajduje się wysokiej jakości asortyment różnorodnych modeli łóżek. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena i jasne zasady zakupów.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*