Czas wolny

W jakie gry zaopatrzyć się na wspólny wieczór ze znajomymi?

W jakie gry zaopatrzyć się na wspólny wieczór ze znajomymi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć mogłoby się wydawać, że wieczór ze znajomymi to głównie wypad na miasto i wspólne imprezowanie, nic bardziej mylnego! Coraz więcej osób na nowo odkrywa przyjemność ze spędzania czasu w domowym zaciszu nie tylko na słuchaniu muzyki, ale przede wszystkim na graniu w rozmaite gry planszowe i towarzyskie. Które z nich zyskują na popularności i po jakie tytuły warto sięgnąć planując wieczór z przyjaciółmi?

RPG, karcianki i walka o przetrwanie, czyli gry z górnej półki

Zależnie od preferencji zaproszonych gości oraz czasu, jaki można będzie poświęcić na rozrywkę, warto zaopatrzyć się w odpowiednie tytuły. Do najciekawszych z pewnością należą gry z uniwersum fantastycznego, takie jak „Talizman. Magia i Miecz” czy „World of Warcraft”, ale nie tylko. Wielbicieli klimatów postapokaliptycznych z pewnością zachwyci „Frostpunk”, „Zona” lub „Schron Zero”, natomiast zwolenników gier stricte towarzyskich także karcianki takie jak np. https://zagrajmywplanszowke.pl/Gry-karciane-c621, czyli „Marvel: Rękawica Nieskończoności” czy niezwykle popularne „Uno!”.

Ponieważ najważniejsza w czasie rozgrywania przygód jest oczywiście zabawa, organizując takie spotkanie warto zaproponować gościom, by sami również przynieśli ulubione gry, które będzie można włączyć do wieczornego planu. W przypadku, gdy trudno pogodzić zróżnicowane gusta, można sięgnąć po uniwersalne karty do makao, remika czy pokera, a nawet po popularnego „Chińczyka” czy gry z serii „Monopol”, które również powinny zapewnić długie godziny fascynującej rozgrywki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*