Technologie & IT

Czym można zagrodzić przejazd pojazdom?

Czym można zagrodzić przejazd pojazdom?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bariery betonowe, które tworzą linię autostrady, są tylko jednym z przykładów tego, jak bariera może być użyta do zablokowania przejazdu pojazdów.

Bariery mogą być również wykonane z plastiku lub metalu. Ideą wszystkich tych różnych typów barier jest uniemożliwienie pojazdom przejazdu przez określone obszary, niezależnie od tego, czy jest to ruchliwa autostrada, czy pas startowy lotniska.

Bariery betonowe 

Są zwykle używane, gdy chcesz zablokować ruch na drodze lub autostradzie. Są one wystarczająco ciężkie, aby zatrzymać większość pojazdów, ale nie tak ciężkie, aby nie można było ich przesunąć ręcznie.

Bariery plastikowe 

Są używane, gdy chcesz utrzymać pieszych z dala od obszaru, ale nadal pozwalają im swobodnie poruszać się po pozostałej części nieruchomości. Na przykład, jeśli budujesz na szczycie istniejącego parkingu i chcesz powstrzymać pieszych od wędrówki do strefy budowy, plastikowe bariery będą dobrze działać w tym celu.

Metalowe barykady 

Zapewniają większe bezpieczeństwo niż plastikowe, ponieważ są cięższe i trudniejsze do sforsowania przy użyciu brutalnej siły. Metalowe barykady są odpowiednie, gdy odbywa się ważne wydarzenie, które może przyciągnąć tłumy – np. koncert lub impreza sportowa.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*