Biznes i usługi

Jaki ekspres powinien znajdować się w biurze?

Jaki ekspres powinien znajdować się w biurze?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W niemal każdym biurze pracuje co najmniej kilka osób, które uwielbiają pić aromatyczną i energetyzującą kawę – zwłaszcza rano oraz w przerwie na lunch. Z tego względu każdy właściciel takiego miejsca powinien koniecznie zadbać o zakup porządnego ekspresu. Jeśli zależy mu na sporych oszczędnościach, może z powodzeniem zdecydować się na wydzierżawienie wybranego urządzenia na określony czas (np. pół roku). Z ofertą tego rodzaju można dokładnie zapoznać się na stronie https://www.aqua-logic.pl.

Sprzęt ciśnieniowy to strzał w dziesiątkę

W przypadku biura najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie zakupienie lub wynajęcie automatycznego ekspresu ciśnieniowego. Wynika to z faktu, że pracuje on wyjątkowo szybko i wymaga minimalnej obsługi, zapewniając korzystającym z niego osobom optymalny komfort. Postawmy na model wysokiej klasy od uznanego producenta, który jest wyposażony w kilka istotnych elementów: młynek do rozdrabiania ziaren, wydajną pompę wtłaczającą wodę do pojemnika z kawą pod dużym ciśnieniem (około 15 barów), dobrej jakości filtr wody, funkcję precyzyjnej regulacji mocy napoju, regulowaną dyszę (umożliwia zaparzenie kawy nie tylko w kubku, ale też delikatnej filiżance), w pełni sprawny system oczyszczania i odkamieniania, tryb oszczędzania energii, czytelny wyświetlacz z opcją ustalenia godziny parzenia oraz ilości, a także płytę podgrzewającą dla zagwarantowania uzyskanemu napojowi odpowiedniej temperatury.

Dodatkowym pożądanym komponentem jest z pewnością spieniacz do mleka, dzięki któremu bez problemu najpierw podgrzejemy, a następnie spienimy mleko do momentu otrzymania właściwej konsystencji. W ten sposób łatwo przygotujemy idealne macchiato. Oczywiście przy wyborze ekspresu ciśnieniowego zwracajmy również dużą uwagę na jego walory czysto estetyczne. Musi przede wszystkim charakteryzować się ciekawym designem (elegancka obudowa to podstawa) oraz posiadać spory rozmiar, co sprawi, że skutecznie wzbogaci aranżację biurowej kuchni i nieustannie będzie cieszył oczy pracowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*