Biznes i usługi

Top 10 gadżetów reklamowych

Top 10 gadżetów reklamowych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Reklama to klucz do sukcesu każdej firmy. Zwiększa ona rozpoznawalność firmy oraz sprawia, że jej nazwa zapada w pamięć potencjalnych klientów. Istnieje wiele form jej realizacji. Nie tylko te podstawowe i tradycyjne jak reklama w mediach ale też na rynku pojawiają coraz to bardziej kreatywne sposoby reklamowanie firmy.

Poniżej znajdą Państwo 10 najlepszych pomysłów na różnego rodzaju gadżety reklamowe z nadrukiem w postaci logo firmy.

1. Długopis z logo lub nazwą firmy
Długopisy są używane na co dzień przez wielu ludzi. Z tego powodu jest duże prawdopodobieństwo, że logo lub nazwa firmy będą często widoczne i osoby używające tych gadżetów, będą mimowolnie na nie spoglądać.

2. Pendrive z logo firmy
Pendrive z logiem to jeden z najbardziej rozchwytywanych gadżetów reklamowych. Trudno się dziwić- w obecnym świecie pełnym komputerów są one niezwykle użyteczne.

3. Koszulki z logo firmy
Wiele osób nosi takie koszulki, spędzając czas w domu lub podczas zajęć wymagających „roboczego” ubioru. Tym sposobem zwiększa się szansa, że logo firmy zobaczy więcej ludzi.

4. Słodycze w opakowaniu firmowym
Najczęściej są to żelki- przyciągają najmłodszych, a co za tym idzie ich opiekunów.

5. Notatniki ze znakiem firmy
Znak umieszczany u góry lub na dole każdej kartki. Jeśli nie chcemy zmniejszać jej użytecznej powierzchni, można logo firmy umieścić w postaci znaku wodnego.

6. Torby reklamowe
Można ich użyć, kiedy dana firma zostaje sponsorem jakiegoś konkursu lub akcji charytatywnej. Szkoły i różnego rodzaju instytucje często szukają pomocy u firm. Liczy się dla nich każda darowizna, a torby reklamowe przydają się do pakowania nagród czy prezentów.

7. Zakładka do książki z logo firmy
Ten przedmiot sprawdzi się wśród wielu czytelników, którzy za każdym razem, gdy otworzą książkę, będą spoglądali na widniejące na niej logo.

8. Breloki reklamowe
Taki brelok będzie idealną ozdobą kluczy.

9. Opaski odblaskowe
Bezpieczeństwo i reklama w jednym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*