Człowiek i styl

Zmywalne tatuaże – idealny gadżet na wakacyjne dni

Zmywalne tatuaże – idealny gadżet na wakacyjne dni
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje kojarzą się z piękną pogodą, zabawą, oderwaniem od obowiązków szkolnych, a przede wszystkim z wolnością. Dzieci korzystając z wolnego czasu mogą zrobić coś szalonego, innego, coś, co niekoniecznie jest mile widziane w szkole.

Bardzo ciekawą zabawą dla najmłodszych jest ozdabianie ciała zmywalnymi tatuażami. Ich wybór jest naprawdę duży. Również dorośli mogą pobawić się w takie ozdabianie ciała, zwłaszcza gdy miejsce pracy, finanse lub inne okoliczności nie pozwalają na zrobienie prawdziwego rysunku na skórze.

Co to jest zmywalny tatuaż?

To obrazek (wzór) na ręku, który po nałożeniu utrzymuje się przez kilka dni. Zwykle jest on w formie naklejki, którą przykleja się w wybranym miejscu. W celu aplikacji trzeba zmoczyć go wodą i zdjąć papier zabezpieczający. Tatuaże dla dzieci można usunąć w prosty sposób, używając płynu z mydłem oraz gąbki – delikatnie pocierając. Natomiast bez zbędnego szorowania, zniknie on sam po kilku myciach.

Jakie wzory znajdziemy w sklepach?

Tatuaże dla dzieci występują w wielu wariantach: kolorowe, czarno – białe, lśniące, brokatowe. Można wybrać ich wielkość, jak i kształt lub kolor. Wzory to nie tylko proste szlaczki, serduszka lub słoneczka, ale także obrazki z wieloma detalami czy postaciami z bajek. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta znajdą coś dla siebie. Tatuaże są nietoksyczne, więc bez obaw mogą być używane przez najmłodszych.

Samodzielne przyklejanie obrazka na skórę, sprawi każdemu dziecku dużo radości. Już samo podejmowanie decyzji, gdzie umieścić wzór jest dobrą zabawą. Warto kupić zestaw tatuaży, by maluch rozwijał swoją kreatywność i eksperymentował, naklejając je w różnych miejscach. Gdy obrazki się znudzą, wystarczy zmyć je wodą i nakleić nowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*