Człowiek i styl

Czy botki pasują do każdej stylizacji?

Czy botki pasują do każdej stylizacji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Różnorodność fasonów obuwia na rynku jest wręcz przytłaczająca. Praktycznie do każdej, nawet bardzo awangardowej stylizacji można coś wybrać. Mnogość wzorów i kolorów, sprawiają, że śmiałe, zgodne z najnowszymi trendami modowymi stylizacje, powstają w głowach pań. Prawdą jest też, że najczęściej to pora wiosenna sprzyja powstawaniu nowych pomysłów.

Czy botki są wciąż modne?

Fasony butów urzekają różnorodnością. Na szczególnie odświętne okazje można rozważyć eleganckie szpilki albo kozaczki nad kolano, zestawione z krótką spódniczką. Wszystko zależy jakiego rodzaju będzie to wyjście. Do codziennego poruszania się po mieście, przydadzą się mokasyny lub krótkie trzewiki.

W takich przypadkach najlepiej postawić na wygodę. Na szczególną okazję lub do pracy, przydadzą się też stylowe botki czarne. Różnej wysokości obcasy umożliwiają dobranie butów do praktycznie każdej stopy. Botki o charakterze sportowym, tak zwane snickersy, również sprawdzą się w każdej sytuacji. Wszystko zależy od fasonu i koloru.

Warto postawić na markowe buty

Niektóre marki to jakość sama w sobie. Niewątpliwie zakup markowego obuwia to wydatek większy niż zwykle, zazwyczaj jednak jakość ma swoją cenę. Kupując tanie buty, oszczędzamy tylko pozornie. Dobra jakość marki to także jej wytrzymałość. Zamiast ciągle wyrzucać zniszczone obuwie, warto zainwestować w jedną parę doskonałej jakości. Botki Carinii posiadają właśnie te cechy.

Ponadto, należy wspomnieć o różnorodności fasonów, gdzie do każdej stylizacji można coś wybrać. Przykładem mogą być stylowe botki z ciemnej skóry, które sprawdzą się jako dodatek do eleganckiej spódnicy, jak też w wersji po mieście. Różnorodność materiałów z jakich wykonane są buty, ułatwia dobry wybór.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*