Człowiek i styl

Jakie dekoracje i akcesoria urodzinowe sprawdzą się podczas imprezy dla dzieci?

Jakie dekoracje i akcesoria urodzinowe sprawdzą się podczas imprezy dla dzieci?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizowanie imprezy dla dzieci to ogromne wyzwanie. Trzeba tu wziąć pod uwagę miejsce imprezy, wiek zaproszonych dzieci i motyw przewodni. Najważniejsze jest, aby wszystkie zaproszone dzieci i ewentualnie ich opiekunowie, jeśli też są zaproszeni, dobrze się bawiły. Dlatego oprócz samego planu zabawy trzeba też pomyśleć o akcesoriach i dekoracjach, które sprawdzą się w takiej sytuacji. Czym udekorować salę dla dzieci?

Ładne i bezpieczne dekoracje

Planując wystrój wnętrza sali, w której ma być zorganizowane przyjęcie dla dzieci trzeba wziąć pod uwagę też ich bezpieczeństwo. Dobrze jest postawić na dekoracje urodzinowe, które przeznaczone są konkretnie dla maluchów. Mogą to być choćby ciekawe czapeczki urodzinowe, których rozmiar będzie odpowiadał kilkulatkom. Uniwersalną dekoracją są baloniki. Można wybrać balony w kształcie literek i cyferek i z nich ułożyć napis wskazujący na okazję imprezy np. Roczek Adrianka, 10-te urodziny Zosi, ukończenie szkoły Jana itd. Balony mogą być też ozdobione kolorowym nadrukiem czy postaciami z ulubionych bajek. Ciekawym pomysłem będzie ich przymocowanie do ściany lub przy niej, aby bezpiecznie wisiały poza zasięgiem dzieci. Świetnym pomysłem jest robienie na takiej ściance pamiątkowych zdjęć.

Dekoracja stolika

Istotna jest też dekoracja stołu czy kilku stolików, przy których będą siedzieć dzieci. Kolorowe, jednorazowe kubeczki i talerzyki są bardzo praktyczne. Przede wszystkim spodobają się dzieciom, jeśli będą miały barwne wzory, a rodzice będą mieli mniej sprzątania po przyjęciu. Zawsze przydadzą się także kolorowe serwetki z podobizną postaci z bajek. Są praktyczne, ale i pełnią funkcję ozdobną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*