Człowiek i styl

Przyklejanie rzęs – czy to trudne?

Przyklejanie rzęs – czy to trudne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyklejenie rzęs sztucznych na linii włosków naturalnych wcale nie jest łatwe. Ponadto trzeba mieć odpowiednie narzędzia, które pozwolą tego dokonać bardzo precyzyjnie. Samo kupienie odpowiedniego paska czy kępek może być zadaniem niełatwym. Obecnie istnieje mnóstwo firm, które produkują zarówno gotowe rzęsy jednorazowego użytku, które nakleja się jako ostatni krok w makijażu wyjściowym, jak i pojedyncze włoski gotowe do przyklejenia metodą przedłużenia rzęs 1 1. Najlepiej jest więc korzystać z porady profesjonalistów, zanim zaczniemy eksperymentować na swoich oczach.

Profesjonalnie przyklejone rzęsy

Oglądając filmiki w internecie, zwłaszcza te zamieszczane przez blogerki urodowe można odnieść wrażenie, że wystarczą trzy sekundy, aby nałożyć i dokleić sztuczne włoski do prawdziwych rzęs, ale to nie jest takie proste, a część filmów jest montowana w ten sposób, żeby widać było tylko efekt końcowy. Najlepiej jest zapisać się na kurs przyklejania rzęs, zamiast oglądać nie zawsze profesjonalne metody poprawiania wyglądu oprawy oczu.

Co nam daje profesjonalny kurs? Oprócz naklejania sztucznych rzęs na kilka godzin tylko do podkreślenia makijażu oka, równie dobrze nauczymy się metod pozwalających na przedłużenie rzęs, które pozostaną na oku nawet kilka tygodni. Tutaj już zdecydowanie nie można popełnić błędu, ponieważ w najgorszym razie będzie on widoczny tygodniami. Ponadto pod okiem profesjonalisty można poznać wiele tricków usprawniających klejenie pasków czy kępek z rzęsami, ale też mocowania włosków na stałe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*