Człowiek i styl

Jakie kwiaty wybrać do bukietu ślubnego?

Jakie kwiaty wybrać do bukietu ślubnego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bukiety ślubne są tradycyjnym centralnym punktem wesela i są jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie widzą, gdy przybywają na ceremonię. Wybór odpowiednich kwiatów do bukietu ślubnego może być trudny. Z pomocą ekspertów ze strony: https://kwiatylaura.pl/bukiety-slubne-krakow, będziesz w stanie stworzyć oszałamiającą aranżację kwiatową, która spełni wszystkie Twoje ślubne marzenia.

Określ budżet

Pierwszym krokiem w wyborze odpowiednich kwiatów jest decyzja o budżecie i stylu. Jeśli chcesz iść na całość z odważnymi kolorami i fakturami, będziesz potrzebować więcej niż tylko róż i piwonii. Jeśli idziesz na coś bardziej prostego, to twoje opcje są nieskończone.

Jeśli chcesz iść z całkowicie białym bukietem, to róże są koniecznością. Są one klasyczne, ponadczasowe i eleganckie – dodatkowo występują w różnych rozmiarach i kształtach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Przemyśl schematy kolorystyczne

Jeśli chodzi o wybór innych rodzajów kwiatów do bukietu, pomyśl o tym, jakie schematy kolorystyczne panują w pozostałej części dnia ślubu. Jeśli wszystko jest niebieskie i białe, to jaskrawe pomarańczowe lub czerwone kwiaty mogą nie być odpowiednie (chyba, że są częścią akcentu). Z drugiej strony, jeśli wszystko jest żółte lub różowe, to niebieskie kwiaty będą wyglądać niesamowicie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*