Człowiek i styl

Kilka przyjaznych maluchom akcesoriów

Kilka przyjaznych maluchom akcesoriów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niemowlęta szybko rosną, a rodzice starają się dostarczać im bodźców do prawidłowego rozwoju. W sklepach nie brak akcesoriów, które stymulują pamięć, naukę i poznawanie otaczającego je świata. Podstawowe zabawki edukacyjne, klasyczne klocki i maskotki pojawiają się na początku długiej listy dziecięcych gadżetów. Terapeuci i pedagodzy zalecają rodzicom, by kupowali maluchom mądre i praktyczne produkty. Jednym z takich wartościowych akcesoriów jest basen z kulkami dla dzieci.

Akcesoria dziecięce, które uczą, bawią i stymulują rozwój

W suchym baseniku z kolorowymi kulkami mogą bawić się raczkujące niemowlęta. Właściwie nie ma ściśle wyznaczonego wieku, w jakim można zacząć korzystanie z basenu. Terapeuci i pedagodzy podkreślają, że zabawa w kulkach dostarcza dziecku niezbędnych bodźców. Maluch uczy się samodzielnego spędzania czasu, rozpoznaje kolory kulek i ma sporą dawkę ruchu. To także ulga dla rodziców, którzy mogą spokojnie odetchnąć, patrząc na dziecko pływające pośród kulek. Dobrym sposobem na zabawę i stymulację zmysłów dziecka jest kupno maskotek sensorycznych i kocyka typu Minky. Większość akcesoriów wykonanych z tej wyjątkowo miękkiej tkaniny to produkty szyte ręcznie, w małych, domowych manufakturach.

Kocyki Minky, jakie znajdziesz na stronie sklepu: https://lulando.pl/pol_m_AKCESORIA-DLA-NIEMOWLAT_KOCYKI-MINKY-1418.html, mogą być dwustronne, jak też połączone z wielobarwną, drukowaną, wzorzystą bawełną. To praktyczny dodatek, który sprawdzi się w różnych sytuacjach. Bawełniane kocyki służą do okrycia malucha podczas popołudniowej drzemki i w czasie spaceru po parku. Dzięki temu, że są wyjątkowo ciepłe, mogą zastępować matę podłogową do zabawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*