Nieruchomości i budownictwo

W jakich sytuacjach szczególnie mogą być przydatne progi kablowe?

W jakich sytuacjach szczególnie mogą być przydatne progi kablowe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przestrzeń publiczna

Progi kablowe mogą być szczególnie przydatne w sytuacjach, w których występuje duże natężenie ruchu pieszego lub wysoki przepływ ruchu. Są one również idealne do zastosowań, w których istnieje potrzeba otwartej konstrukcji, która nie utrudnia przepływu osób.

Progi kablowe doskonale sprawdzają się na lotniskach, w sklepach detalicznych, hotelach i innych dużych budynkach. Można je również wykorzystać do stworzenia atrakcyjnej wypowiedzi projektowej w każdej przestrzeni.

Taki próg kablowy jest bardzo trwały i może wytrzymać duże obciążenia do 100 kilogramów (220 funtów). Rozwiązania takie są bardzo łatwe w montażu i mogą być stosowane do prawie każdej powierzchni, w tym betonu lub asfaltu.

Oto kilka innych sytuacji, w których progi kablowe mogą być szczególnie przydatne:

Systemy zabezpieczeń 

Gdy w domu lub firmie zainstalowany jest system alarmowy, ważne jest, aby wszystkie niezbędne przewody zostały odpowiednio ukryte. Dzięki temu nikt nie będzie mógł się o nie potknąć lub przypadkowo je przeciąć podczas przechodzenia przez dany obszar. Progi kablowe umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie tych przewodów przez drzwi, dzięki czemu nikt nie zostanie przez nie zraniony!

Systemy windowe 

Jeśli w Twoim domu lub firmie zainstalowana jest winda, to prawdopodobnie przez nią również przebiegają przewody. Te przewody również powinny być odpowiednio ukryte, aby nikt nie potknął się o nie lub nie przeciął ich przypadkowo podczas korzystania z windy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*